Časový program závodního víkendu v Mostě

Přinášíme vám vážení čtenáři časový program mosteckého závodního víkendu, kde pojedou všechny tři hlavní kubatury, tedy Superbike, Supersport a Supersport 300. Vše začne v pátek 19. července v 9.40 hod. a start posledního závodu je v neděli v 15.15 hod.

Tento týden se pojede v Mostě už počtvrté v řadě. Premiérovým vítězem se stal v sezóně 2021 Toprak Razgatlioglu, který pak vyhrál i Superpole/Sprint Race. Zatímco druhý závod premiéry se stal kořistí Scotta Reddinga. O rok později vyhrál úvodní závod Alvaro Bautista, Sprint a nedělní finále se potom staly kořistí Topraka Razgatliogla. No a vloni se v ČR nejlépe vedlo v úvodu Jonathanu Reovi, Sprint se stal kořistí Topraka Razgatliogla a nedělní finále vyhrál pozdější mistr světa Alvaro Bautista.

Jasným favoritem pro mostecký závodní víkend je letošní lídr šampionátu Toprak Razgatlioglu, ten dokázal už vyhrát 9x, z toho v posledních sedmi závodech nepoznal hořkost porážky.

V supersportech vloni vyhrál pozdější mistr světa Nicolo Bulega, který je letos jako Rookie v «premier class» aktuálně druhý a hodně chaotický druhý závod prostřední kubatury s výměnou pneumatik vyhrál Tarran Mackenzie.